اصلاح طرح لبخند دندان و زیبایی خنده

اصلاح طرح لبخند فرآیند بهبود ظاهر لبخند و داشتن لبخند زیبا از طریق یک یا چند روش زیبایی و اصلاح فرم و سایز دندان از قیبل لمینیت، روکش گذاری، باندینگ کامپوزیت، کاشت دندان و سفید کردن دندان است. در اصل، اصلاح طرح لبخند دندان فرآیندی است که انجام آن اختیاری است، در حالی که بازسازی و ترمیم کامل دندان ها فرآیندی است که باید انجام بگیرد.

 برای داشتن لبخندی زیبا هیچ گاه دیر نیس. اگر شما نیز از رنگ دندان های خود راضی نیستید و یا دندان های با فاصله ای دارید و یا حتی با شکستگی دندان مواجه شده اید میتوانید از روش اصلاح خط لبخند استفاده کنید. کلینیک دندانپزشکی سروش واقع در اصفهان به پشتوانه تجربه و دانش تیم تخصصی خود و برخورداری از متخصصان مجرب و همچنین استفاده از جدیدترین تکنولوژی‌ها و پیشرفته‌ترین دستگاه‌ها و بهره‌گیری از مرغوب‌ترین مواد و هزینه‌های قابل قبول و مناسب، بهترین نتایج ممکن را در زمینه دندانپزشکی به بیماران ارائه می‌دهد.
برای دریافت مشاوره و رزرو نوبت از کادر تخصصی کلینیک دندانپزشکی سروش با شماره تلفن 03132298102 تماس بگیرید.همچنین می‌توانید سوالات خود را در زمینه ی خونریزی لثه در اینجا با ما در میان گذاشته و پاسخ خود را در سریع‌ترین زمان ممکن از متخصصین ما دریافت کنید.

اصلاح طرح لبخند دندان و زیبایی خنده

اصلاح طرح لبخند چیست؟

به منظور انجام اصلاح طرح لبخند، ظاهر صورت، رنگ پوست، دندان (رنگ، طول، عرض، شکل و نمای دندان )، بافت لثه و لب ها برای ایجاد یک طرح لبخند زیبا در نظر گرفته می شود. اصلاح طرح لبخند دندان به دلایل مختلف و با روش های متفاوتی توسط دندانپزشک زیبایی، صورت می گیرد. مراقبت‌هاي خانگي و رعايت بهداشت دهان و دندان، در کنار مراجعه منظم به دندانپزشک زیبایی به تعداد حداقل دو بار در سال، اهميت بسيار زيادي در سلامت دندان‌ها دارد. مسواک زدن و کشيدن نخ دندان، مهمترين عادت‌هاي روزانه براي سلامت و بهداشت دهان و دندان هستند. مسواک زدن و کشيدن نخ دندان به روش صحيح و اصولي، و یادگیری روش استفاده از نخ دندان ارتودنسی نه تنها دندان‌ها و لثه‌ها را در برابر بيماري محافظت مي‌کند، بلکه جمعيت باکتري‌هايبيماري‌زايي که عامل بروز ساير بيماري‌ها در بدن مي‌شوند را نيز کاهش مي‌دهد.

اصلاح طرح لبخند چیست؟

ونیر دندان در طول سال‌های گذشته بطور چشمگیر در دندانپزشکی زیبایی توسعه پیدا کرده است. به این ترتیب امروزه از سیستم‌های جدیدتر ونیر دندان که با استفاده از مواد پرسلاین ساخته شده و بسیار شبیه به مینای دندان هستند، برای رفع مشکلات ظاهری دندان‌ها استفاده می‌شود. این شرایط به معنی این است که لامینت دندان به صورت یک جسم خارجی در دهان قابل تشخیص نبوده و به خوبی با طرح لبخند فرد هماهنگ می‌شود. سیستم‌های مدرن ونیر دندان همچنین نیازمند ایجاد تغییر زیاد در وضعیت دندان‌ها برای کار گذاشتن نیستند. در حقیقت مینای دندان از اهمیت زیاد در حفظ سلامت دندان برخوردار بوده و لازم است تا حد ممکن با استفاده از سیستم‌های مدرن بدون وارد شدن آسیب به مینا امکان دستیابی به نتایج درمانی و زیبایی مورد نظر بیمار فراهم شود.

انواع شیوه های اصلاح طرح لبخند


اصلاح طرح لبخند معمولاً شامل چند عمل زیبایی و ترمیمی می‌شود که به نقاط قوت و ضعف لبخند و دندان‌های شما بستگی دارد. هنگامی که با دندانپزشک درباره اصلاح طرح لبخند مشورت می‌کنید، او در عین در نظر گرفتن ظاهر صورت، رنگ مو، رنگ پوست، دندان‌ها و لب‌هایتان جنبه‌های قابل اصلاح در لبخند شما را لحاظ می‌کند. تمام عمل‌های اصلاح طرح لبخند بر اساس آنچه که بیماران دوست دارند در لبخند خود تغییر دهند، برنامه‌ریزی می‌شوند. اصلاح طرح لبخند می‌تواند شامل هر یک و گاهی اوقات ترکیبی از عمل‌های دندانی زیر باشد:

مزایای دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی


بستن برخی فضاهای بین دندانی باز بدون درمان ارتودنسی

photo_2017-05-21_15-29-oo24

 • هزینه پایین‌تر نسبت به درمان ارتودنسی
 • انجام‌پذیر بودن در یک جلسه ویزیت
 • عدم تراش دندان جهت بازسازی آن
 • قابل برگشت بودن دندان

تغییر شکل یا تصحیح شکل دندانهای بدفرم

photo_2017-05-20_11-25-00

 • حداقل تراش یا عدم تراش دندان‌های مذکور
 • عدم نیاز به روکش و آسیب به بافت سالم دندان
 • انجام درمان در یک جلسه
 • هزینه کمتر

سفید کردن و بازگرداندن رنگ طبیعی دندان‌های بدرنگ

photo_2017-05-21_15-2iii9-24

 • عدم نیاز به روکش و تراش ساختار دندان
 • هزینه پایین تر نسبت به روکش
 • قابل انجام بودن در یک جلسه در اکثر موارد

روند انجام کار روش های مختلف اصلاح طرح لبخند


روند انجام کار روش های مختلف اصلاح طرح لبخند

چه ویژگی هایی از دندان خود را دوست دارید و چه ویژگی هایی از آن را دوست ندارید؟ بعضی از ویژگی های لبخند شما که دندانپزشک  یا متخصص زیبایی دندان با شما آنها را بررسی می کند و با روش اصلاح طرح لبخند زیبا بهبود پیدا می کند از قرار زیر است:

 • رنگ دندان: مواد پرکننده کامپوزیت دندان هم رنگ دندان را می توان جایگزین مواد پرکننده نقره ای رنگ یا آمالگام کرد، در حالی که سفید کردن(بلیچینگ) دندان باعث بهبود رنگ دندان های لکه دار یا کند شده بعد از ارتودنسی دندان می شود.  سفید کردن دندان‌ها یا بلیچینگ دندان است که در آن بد رنگی‌ها و رنگدانه‌هایی که به مرور زمان باعث تغییر رنگ دندان‌ها شده و حتی بعضی بد رنگی‌های ژنتیکی را بر طرف نموده ودندانهایی سفید و زیبا را به شما هدیه می‌کند.رنگ دندان در طول مراحل ارزیابی و آماده سازی روش های مختلف از قبیل روکش گذاری، بریج دندان، باندینگ کامپوزیت دندانی و کاشت دندان از اهمیت زیادی برخوردار است. در هنگام در نظر گیری رنگ دندان به خاطر داشته باشید که دندان تیره یا رنگ پریده ظاهر یک دندان پیر را دارد. طراحی طرح لبخند زیبا متشکل از دندان های سفید و درخشان باعث جوان تر به نظر رسیدن فرد می شود. رنگی که دندان پزشک برای سفید کننده دندان و روکش گذاری دندان انتخاب می کند با توجه به رنگ صورت و موی فرد و با دقت زیاد ارزیابی می شود. دندان پزشکان زیبایی در پیدا کردن تعادل بین ارائه یک لبخند با دندان های زیبا و سفیدتر و درخشان تر برای شما و حفظ رنگ طبیعی دندان مهارت دارند.
 • هم طراز بودن و فاصله مناسب: دندان هایی که کج شده اند، همپوشانی شده اند یا بین انها شکاف وجود دارد را می توان با استفاده از درمان ارتودنسی یا ارتودنسی نامرئی صاف و اصلاح کرد و با روکش دندان بهبود بخشید. در واقع با تقبل هزینه ارتودنسی میتوانید دندان هایی زیبا و مرتب داشته باشید.
 • دندان های افتاده: یک یا چند دندان افتاده شما تاثیری منفی بر لبخند زیبای شما دارند و همچنین بر نحوه گاز گرفتن شما تاثیر گذار هستند و احتمال پوسیدگی دندان ها را زیاد می کنند، به همین دلیل جایگزین کردن دندان را بخش جدایی ناپذیر درمان زیبایی اصلاح طرح لبخند دندان می کنند. با روش کاشت دندان، بریج یا روکش گذاری جزئی می توان دندان های افتاده را تعویض کرد. در گذشته، دندان‌های مصنوعی و بریج‌های ثابت دندانی، گزینه‌های رایج برای پُر کردن جای دندان‌های افتاده و فواصل زیاد بین دندان‌ها به شمار می‌رفتند. اما در سال‌های اخیر، ایمپلنت دندان به یک جایگزین بسیار متداول برای دندان مصنوعی و بریج تبدیل شده است. گسترش سریع استفاده از روش کاشت دندان تا حدودی به خاطر ظاهر طبیعی‌تر و زیباتر آن نسبت به دندان مصنوعی است. اما با وجود آنکه ایمپلنت دندان قطعاً نتایج زیباتر و طبیعی‌تری را برای فرد حاصل می‌کند، جایگزینی دندان‌های از دست رفته با ایمپلنت دندان فقط به خاطر زیبایی آن نیست. وقتی که یک دندان می‌افتد، استخوان فک که از آن دندان حمایت می‌کند، شروع به تغییر شکل و از هم پاشیدن می‌کند و در صورتی که تعداد دندان‌های از دست رفته زیاد باشد، این می‌تواند بر ساختار صورت از جمله شکل فک و مفاصل و ماهیچه‌های آن تأثیر نامطلوبی داشته باشد. علاوه بر آن، جای خالی دندان‌های افتاده بر دندان‌های باقیمانده نیز تأثیر منفی می‌گذارد و باعث جابه‌جا شدن آنها و ایجاد مشکلاتی در انطباق دندان‌های بالا و پایین بر روی هم می‌شود. این تغییرات می‌تواند منجر به ناتوانی در جویدن صحیح غذا و بروز سوء تغذیه شود. به همین دلیل است که بهتر است دندان‌های افتاده یا کشیده شده، هر چه زودتر جایگزین شوند.
 • هماهنگی و تعادل: دندان کج، شکسته و لب پر شده و نامسطح را می توان برای بهبود ظاهر دندان ها اصلاح کرد.
 • گونه ها، لب ها و لبخند پرتر (اصلاح لبخند لثه ای): صورت نامتناسب یا پیر را می توان با روش های مشخصی در طبقه بندی اصلاح طرح لبخند دندان بهبود بخشید یا جوان ساخت که شامل ارتودنسی و جراحی دهان، فک و صورت می شود.

دندان پزشک زیبایی خنده و دندان برای ایجاد یک برنامه درمانی برای شما که انتظارات شما از اصلاح طرح لبخند را برآورده می سازد، با شما مشورت می کند. این برنامه درمانی شامل روش های ترمیم و زیبایی متعددی است که می تواند شامل روش بلیچینگ دندان، باندینگ کامپوزیت، روکش گذاری، ارتودنسی، جراحی دهان، فک و صورت و درمان لبخند لثه ای باشد.

نکات مهم قبل از اصلاح


نکات مهم قبل از اصلاح

علاوه بر رنگ، هم طرازی و ردیف کردن دندان درحوزه زیبا شناسی خنده شما (دندان های بالایی و پایینی که در هنگام لبخند زدن مشخص می شود)، دندان پزشک زیبایی ویژگی های متعددی از دندان ها و لبخند زیبای شما را در حین برنامه ریزی برای اصلاح طرح لبخند دندان مورد ارزیابی قرار می دهد. این ویژگی ها از قرار زیر می باشند:

 • طول دندان: دندان های بلند به فرد ظاهر جوان تری می دهند. افزایش سن باعث فرسودگی می شود که نتیجه آن دندان های کوچکتر است و یک لبخند لثه ای نیز باعث می شود که دندان ها کوچک تر به نظر برسند. تقبل هزینه اصلاح لبخند لثه ای برای دندان های کوچک تر شامل فرم دهی و افزایش طول دو دندان مرکزی جلو با روکش های چینی و باندینگ کامپوزیت می شود. در صورتی که لبخند لثه ای دارید، دندان پزشک زیبایی شما برای اصلاح لبخند لثه ای و افزایش نمایان بودن دندان ها با استفاده از روش های دندان پزشکی لیزری برنامه درمانی را ارائه می کند. همچنین، در صورت نیاز برای افزایش طول عاج برای اصلاح لبخند لثه ای به متخصص بیماری های لثه ارجاع داده می شوید. افزایش طول دندان نیز بر ظاهر کلی صورت شما تاثیر گذار است. برای مثال، دندان های شکیل، بلند و مربعی شکل در یک صورت باعث می شود که فرد لاغرتر به نظر برسد.  هزینه لبخند لثه ای برای هر بیمار متفاوت است و حتی هر دندان پزشک هزینه اصلاح طرح لبخند لثه ای را متفاوت از دیگری طلب می کند. با این حال، هزینه های اجتماعی و عاطفی لبخند لثه نمای شما بسیار بیشتر از هزینه اصلاح لبخند لثه نما است.  مقدار هزینه اصلاح لبخند لثه ای در کلینیک ما پس از معاینه اولیه به اطلاع شما خواهد رسید.
 • خط لبخند: خط لبخند خطی خیالی است که لبه های دندان های بالایی امتداد پیدا می کند و در وضعیت ایده ال باید مشابه انحنای لب پایینی شما در هنگام لبخند زدن باشد. این نقطه ارجاع استاندارد برای اصلاح لبخند لثه ای و اصلاح طرح لبخند دندان برای کمک به تعیین میزان طول دندان های شما مورد استفاده قرار می گیرد.
 • تناسب دندان: دندان پزشک زیبایی شما دندان های شما را معاینه می کند تا متوجه شود که آیا نسبت به یکدیگر تناسب دارند یا خیر. اغلب افراد یک لبخند زیبا را لبخندی در نظر می گیرند که در آن دو دندان مرکزی جلو غالب هستند و نسبت عرض به طول آنها 4 به 5 است. این تناسب راهنمای طول و عرض دندان های دیگر در ناحیه زیباشناسی دندان به منظور متعادل به نظر رسیدن خط لبخند است.
 • بافت و مشخصات دندان: دندان پزشک های زیبایی که اصلاح طرح لبخند را انجام می هند در زمینه ترکیبی کارایی و زیبایی تخصص دارد. یک دندان پزشک ماهر می تواند روکش های شما را طوری ایجاد کند که ظاهری مردانه تر یا زنانه تر داشته باشید و همچنین با ظاهر دندان های طبیعی یا دندان هایی که در تصاویر مشاهده کرده اید، انطباق داشته باشد.
 • کاشت دندان غالباً بهترین روش برای جایگزینی دندان از دست رفته است و در زیبایی لبخند تاثیر دارد. ارتودنسی نیز بر زیبایی لبخند تاثیر دارد و گاهی دو درمان ارتودنسی و ایمپلنت برای زیباتر کردن لبخند در کنار هم استفاده میشود.

چگونگی انجام


چگونگی انجام

قبل از اینکه دندان پزشک زیبایی برای اصلاح طرح لبخند دندان یک برنامه درمانی ایجاد کند، سلامت دهان و دندان شما باید بررسی شود. دندان پزشک زیبایی دندان ها، لثه ها و ساختار دندان به طور کامل معاینه می کند تا تعیین کند که آیا شما برای انجام روش اصلاح آماده هستید یا خیر. در صورتی که در معاینه مشخص شد که مشکل دهان و دندان مثل بیماری لثه یا چفت نشدن دندان ها روی هم را دارید، باید قبل از انجام اصلاح طرح لبخند دندان، مشکل خود را برطرف سازید. از آنجایی که درمان چفت نشدن دندان های روی هم اغلب یا کل دندان ها را در بر می گیرد، به آن باسازی کامل دهانی گفته می شود. با وجود اینکه بازسازی کامل دهانی وقت بیشتری می گیرد، بیماران معمولا از تغییرات حاصله رضایت دارند، زیرا بخش هایی از اصلاح طرح لبخند دندان مثل بهبود ظاهر خنده شما بخشی از این فرآیند است. وقتی برنامه درمانی اصطلاح طرح لبخند شما آماده شد، متخصصین دندان دیگر نیز درگیر خواهد شد. این متخصصین شامل تکنسین دندان آزمایشگاه، متخصص دندان، متخصص عصب کشی، متخصص بیماری های لثه، متخصص ارتودنسی یا جراح دهان، فک و صورت می شود. بخشی جدایی ناپذیر فرآیند اصلاح طرح لبخند دندان پیش نمایش نتایج بالقوه ای است که قبل از شروع درمان ارزیابی می کنید. دندان پزشک های زیبایی با استفاده از تنوعی از فن آوری های مخصوص دندان تغییراتی که انتظار دارید بر روی طرح لبخند شما صورت بگیرد را به شما نشان می دهد. برای مثال، در طول ارزیابی بهداشت دهان و دندان به منظور قرار دادن روکش، دندان پزشک زیبایی یک قالب گچی از دندان های موقتی ایجاد می کند تا نیازمندی های فرآیند شما را با دقت به تکنسین آزمایشگاه انتقال دهد. قالب های گچی و موقتی دندان ها همچنین پیش نمایش نتیجه مورد انتظار اصلاح طرح لبخند را برای شما عرضه می کنند تا شما را خاطر جمع سازند که از برنامه درمانی پیشنهادی رضایت خواهید داشت.

ماندگاری


ماندگاری

روش های دندان پزشکی زیبایی از جمله اصلاح طرح لبخند دندان مستلزم مراقبت از دهان و دندان و نگهداری در طول زمان است. برای مثال، سفید کردن دندان باید گاهی اوقات تکرار شود تا درخشان بودن دندان ها ماندگار باشد و حفظ شوند. دندان های مصنوعی چینی ممکن است لب پر شده یا بشکنند و به تعویض نیاز داشته باشند. زیبایی دندان با کامپوزیت دائمی ممکن است لک بیفتد و باید بهبود پیدا کد یا تعویض شود. روکش های دندان عموما باید پس از 10 تا 15 سال تعویض شوند. اصلاح طرح لبخند لثه ای نیز باید در طول زمان بهبود پیدا کند. سازنده اجزای زیبایی دندان، تکنسین آزمایشگاه و موادی که پزشک مورد استفاده قرار می گیرند نیز بر میزان دوام و ماندگاری اصلاح طرح لبخند دندان شما تاثیر گذار هستند. به منظور بدست آوردن نتایج بهینه، در انتخاب دندان پزشک زیبایی دقت خاصی داشته باشید و در مورد موادی که می توان مورد استفاده قرار داد پرس و جو کنید.

هزینه


هزینه

مدت درمان و هزینه اصلاح طرح لبخند دندان به دندان پزشک، نوع بیمه درمانی، وضعیت بهداشتی دندان و میزان اصلاح بستگی دارد. هر چند برای داشتن لبخند زیبا به درمان پیچیده تری نیاز باشد قیمت اصلاح طرح لبخند و هزینه درمان نیز افزایش می یابد. داشتن دندان های سالم، زیبا و ردیف باعث می شود شما دارای لبخندی زیبا باشید. امروزه به لطف پیشرفت های دندان پزشکی هر فردی با هر مشکل دندانی می تواند اقدام به اصلاح طرح لبخند دندان نماید، برای ماندگاری این ترمیم ها باید مراقبت های بعدی از آنها به درستی صورت بگیرد.

سوالات متداول


 آیا من کاندید مناسبی برای اصلاح طرح لبخند محسوب می‌شوم؟

بخاطر انعطاف پذیری بالای اصلاح طرح لبخند  تقریبا همه می‌توانند کاندید اصلاح خط لبخند باشند. هرچند، اگر درگیر بیماری‌های زمینه‌ای دهان و دندان همچون بیماری لثه هستید، باید به دنبال مراقبت‌های درمانی برای این بیماری باشید پیش از آنکه به فکر انجام عمل‌های زیبایی بیافتید. دندانپزشک می‌تواند کاملاً لبخند شما را بررسی کند تا تشخیص دهد آیا واجد شرایط هستید یا خیر؟

آیا برای این عمل محدودیت سنی وجود دارد؟

در بیشتر بخش‌ها، هیچ محدودیت سنی‌ای برای درمان‌های زیبایی دندان وجود ندارد. تا وقتی که از سلامت دهانی خوبی برخوردار باشید و بتوانید بطرز بی‌خطری تحت عمل قرار بگیرید، می‌توانید از اصلاح طرح لبخند بهره ببرید.

آیا نوجوانان نیز می‌توانند از اصلاح طرح لبخند استفاده کنند؟

بله، بسته به فرآیندهایی که می‌خواهند انجام شود. برای مثال، آکادمی دندانسازی اطفال آمریکا توصیه می‌کند کودکان باید تا سن 14 الی 15 سالگی صبر کنند تا بتوانند از بلیچینگ استفاده کنند. می‌توانید در مورد خدمات مورد نظر خود با دندانپزشک صحبت کنید و وی نیز می‌تواند بهترین طرح درمان را برای شما پیشنهاد کند.

معمولاً چه فرآیندهایی همراه با اصلاح طرح لبخند انجام می‌شود؟

طیف وسیعی از فرآیند زیبایی با طرح‌های درمانی اصلاح طرح لبخند همراه هستند، از جمله ونیرهای پروسلین، سفید کردن دندان، باندینگ دندان و تصحیح خط لثه. برخی بیماران تحت درمان ارتودنسی با ارتودنسی شفاف یا بریس‌های فلزی نیز قرار می‌گیرند.

چه تعداد درمان را می‌توان در کنار اصلاح طرح لبخند انجام داد؟

هیچ محدودیتی در مورد تعداد درمان‌هایی که می‌توانید در طرح درمان خود بگنجانید وجود ندارد. شاید دو یا سه عمل برای رسیدن به نیاز شما کافی باشد. هرچند، دندانپزشک به شما بهترین شیوه رسیدن به اهداف زیبایی‌تان را توضیح خواهد داد. به خاطر داشته باشید که گاهی اوقات، انجام درمان‌ها در ترتیب بخصوصی باعث حصول نتایج زیباتری خواهد شد.

آیا راهی برای پیش‌ نمایش نتایج درمان هست؟

بسیاری از دندانپزشکان از تکنولوژی‌های پیشرفته‌ای در کار خود استفاده می‌کنند. نرم‌افزارهای طراحی لبخند بصورت کامپیوتر به دندانپزشکان اجازه می‌دهد تا از نتایج مورد انتظار پیش نمایشی را به شما نشان دهند. با دندانپزشک خود در مورد ابزارهایی که در حین اصلاح طرح لبخند استفاده خواهد کرد، صحبت کنید.

آیا اصلاح طرح لبخند درد دارد؟

اکثر عمل‌های زیبایی دندان، دردی ندارد (یا درد خیلی کمی دارد). برخی بیماران در هنگام نصب ونیرهای پروسلین یا روکش‌های دندانی فشار خفیفی را روی دندان خود حس می‌کنند. بیشتر بیماران می‌گویند که بی‌حسی موضععی برای راحتی آنها در طول عمل کافی بوده است. هرچند اگر اضطراب دندانپزشکی دارید، می‌توانید در مورد گزینه‌های آرامش بخش با  دندانپزشک خود صحبت کنید.

چگونه می‌توانم نتایج را حفظ کنم؟

موثرترین راه برای حفظ نتایج اصلاح طرح لبخند انجام اقدامات مناسب برای بهداشت دهانی است. مسواک زدن و نخ دندان کشیدن به صورت روزانه و مراجعه منظم به دندانپزشک می‌تواند استحکام و دوام دندان‌های شما را تا آخر عمر تضمین کند. همچنین می‌توانید با خودداری از مصرف غذاهای با رنگ تیره همچون شراب، چای و قهوه از لکه شدن دندان‌هایتان جلوگیری کنید.

“کپی فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است.”

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
Call Now Buttonتماس