لیزر موهای زائد: مزایا، مدت زمان و تعداد جلسات درمان

لیزر موهای زائد را میتوان برای کاهش دائمی موهای بدن، سریع تر و آسان استفاده کرد. از لیزر می توان در همه ی قسمت های بدن استفاده کرد. از شر موهای پاها و یا زیر بغل در یک چشم به هم زدن راحت شوید. حذف تمامی موهای زائد در قسمت پشت، تنها 15 دقیقه طول خواهد کشید.

لیزر موهای زائد، یک روش موثر برای حذف موهای بدن است. اگر از موهای گردن، صورت و بدنتان ناراضی هستید، وقت آن رسیده که چاره ای بیاندیشید. با انتخاب دکتر پوست خوب برای لیزر مو ، زمان اپیلاسیون، الکترولیز و استفاده از تیغ و موکن به پایان رسیده است. اکنون با استفاده از انواع تخفيف ليزر مو زائد ، زمان راحت شدن از شر موهای زائد برای همیشه است.

23654556555

لیزر موهای زائد چگونه عمل می کند؟

انرژی لیزر توسط رنگدانه های موجود در فولیکول مو جذب می شود و به گرما تبدیل می شود. گرما، فولیکول مو را تخریب می کند و از توانایی آن برای تولید مو، جلوگیری می کند.

نور ساتع شده از لیزر، کاملا بی خطر است و بر روی تمام انواع پوست ها و همچنین پوست برنزه موثر است. به دلیل این که نور لیزر توسط ملانین (رنگدانه) مو جذب می شود، لیزر موهای زائد بر روی موهای تیره تر تاثیر بیشتری دارد.

طی این روش یک پرتو لیزر در کسری از ثانیه خارج می شود و طول آن به اندازه ی کافی است تا به فولیکول های مو برسد و با حرارت خود به آن ها آسیب برساند و به طور قابل توجهی از توانایی فولیکول برای رشد مجدد مو جلوگیری کند. این روش با تکنولوژی پیشرفته ای که دارد، می تواند چندین فولیکول مو را همزمان درمان کند. به همین دلیل ما قادر هستیم قسمت های وسیع تر بدن شما را سریع و به طور موثر درمان کنیم. بخش مهمی از این روش را خنک کردن پوست ناحیه ی تحت درمان تشکیل می دهد. این کار موجب خنک شدن و در نتیجه حفاظت لایه های بالایی پوست قبل، در حین و پس از پالس هر پرتو لیزر و رسیدن انرژی آن به ریشه ی مو می شود.

لیزر موهای زائدصورت و بدن معمولا روش قابل تحملی است. در مقیاس 1 تا 10، از لحاظ شدت درد، اغلب مراجعین به آن عدد 3 یا 4 را نسبت می دهند. این روش اغلب به زدن ضربه توسط یک نوار لاستیکی تشبیه شده است. اگر شما بیش از حد حساس باشید، می توانید از ژل بی حس کننده استفاده کنید. اما این سیستم یکی از معدود روش های موجود در بازار است که نیازی به استفاده ازهیچ گونه ژل پیش از درمان ندارد.

564

مزایای استفاده از لیزرهای جدید

  • لیزر جدیدی که ما ارائه می کنیم، مدت زمان درمان را تا 75% کاهش می دهد.
  • در هر لحظه سطح وسیع تری توسط دستگاه پوشش داده می شود و در نتیجه عمل حذف موهای زائد سریع تر انجام می شود.
  • یک سیستم مکش خلا، به آرامی پوست را به سمت انرژی لیزر می کشد تا جذب انرژی توسط فولیکول های مو بهتر انجام شود.
  • نیاز به صرف زمان اضافه برای آماده سازی محل تحت درمان با ژل بی حس کننده نیست.

بر خلاف اپیلاسیون و استفاده از تیغ و موکن، لیزر موهای زائد موجب کاهش دایمی و یا تاخیر طولانی مدت در رشد مو می شود. روش لیزر موهای زائد، روشی سریع و موثر است. در حالی که روش الکترولیز، در هر زمان یک تار مو را از بین می برد، لیزر موهای زائد، می تواند ناحیه ی وسیعی را به سرعت پوشش دهد.

مدت زمان درمان

بسته به ناحیه ای از بدن که تحت درمان قرار می گیرد، روش حذف موهای زائد توسط لیزر، می تواند تنها چند دقیقه و یا بیش از یک ساعت طول بکشد. درمان رایج ترین نواحی از بدن که تحت درمان لیزر قرار می گیرند، شامل خط بیکینی، لب بالایی، چانه و زیر بغل، معمولا کمتر از 20 دقیقه طول می کشد. عوارض لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی بسیار اندک بوده و در صورتیکه توسط پزشک ماهر انجام شود ، بسیار کارآمد خواهد بود .

بلافاصله پس از انجام لیزر موهای زائد میتوان به سر کار و فعالیت های عادی روزانه برگشت. پس از عمل حذف موهای زائد توسط لیزر، ممکن است به مدت 24 ساعت یا بیشتر، در ناحیه ی تحت درمان کمی احساس آفتاب سوختگی داشته باشید. میزان کمی قرمزی و تورم در اطراف فولیکول های مو طبیعی است و در واقع نشان دهنده ی پاسخ بالینی مناسب است. از مصرف موادی مانند گلایکولیک اسید، رتینوئک اسید و غیره که موجب تحریک پوست می شوند، پرهیز کنید. اما می توانید کمی پس از درمان، از مواد آرایشی استفاده کنید.

تعداد جلسات

درمان توسط لیزر، در هر فردی متفاوت است. به طور کل افرادی که پوست روشن تر دارند، به 3 تا 6 جلسه درمان نیاز دارند و افرادی که پوست تیره تری دارند، به 4 تا 8 جلسه ی درمان و با فاصله ی 4 تا 8 هفته نیاز دارند تا به نتایج مورد نظر دست یابند. به طور میانگین، اغلب مراجعین می توانند حذف دایمی 50 تا 90% از موهایشان را انتظار داشته باشند.

هزینه

هزینه لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی، زیر بغل، کف دست و دیگر نقاط بدن به وسعت اندازه تحت درمان، نوع لیزر و دستمزد متخصص بستگی دارد.

از سری مطالب پزشکی عمومی و غیر تخصصی سایت (اطلاعات  عمومی و غیر تخصصی پزشکی برای افزایش دانش سلامت  و اطلاعات عمومی پزشکی بازدیدکنندگان)

فهرست
Call Now Buttonتماس